| Pufuleti a întrebat:

Imi poate spune cineva concret daca mai trebuie sa platesc vreo taxa daca am picat examenul teoretic (auto) o singura data?
Pe romaneste: daca am picat sala prima data, mai platesc ceva pentru. a doua oara cand merg sa dau?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Da, platesti 5 lei ( taxa de examen )--- plata, cica, se face la orice oficiu postal.

5 răspunsuri:
| Pufuleti explică:

Multumesc pentru raspunsuri.

Pentru cei care mai aveti nevoie de un raspuns sigur-sigur la intrebarea asta:
Eu am platit taxa de examinare la primarie (5lei) si taxa pentru permis (nu mai stiu cat, multi lei!) la BCR / CEC.

Succes tuturor!

| Radu1 a răspuns:

Pai logic.

| rpushtiu a răspuns:

Cred ca o sa platesti 5 lei din nou pentru oras! Sper sa ajute

| CriStina_6897 a răspuns:

Probabil ca da, oricum bafta! happy

| Sh00TerRo a răspuns:

Invata bine si o sa reusesti din nou dar cred ca da trebuie sa dai taxa aia.