| gabytzu_3470 a întrebat:

Ce trebuie sa stiu inainte de a-mi achizitiona un scooter?

Răspuns Câştigător
| eugem35 a răspuns:

Sa fie in stare de functionare sa nu fie furat si sa stii daca se conduce fara permis adica 49 centrimetri cubi si sa nu fie inplicat intru n accident

6 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Daca poti sa-l platesti.

identitate
| identitate a răspuns:

Ca o sa faci dus de fiecare data cand ploua, ca o sa ingheti in 80% din cazurile in care il folosesti, ca o sa mearga din ce in ce mai incet, ca poti sa cazi, sa treaca o masina peste tine si sa nu te mai ridici...big grin

| bestia a răspuns:

Numele si adresa, sa le spui celor de la spital laughing glumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mergi pe bicicleta.

| CC7 a răspuns:

Ca merge big grin

| andutzu_3175 a răspuns:

Cred ca in primul rand sa mergi pe scooter laughing