| anonim_4396 a întrebat:

Ce vrei sa devi in viata

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai conteaza sa zic? Astept sa vad daca trece criza asta sa reapuc activitatea de sofer pe autotren, am toate subcategoriile dar munca din ciuciu. Muncesc pe unde gasesc acum cand au nevoie, etc. Mai stii poate murim de foame daca treburile vor fi mai rele in viitor.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sef. Inainte de a-ti pune intrebari marete de genul asteia, iti recomand inca 2-3 ani de scoala, sa inveti semnele de punctuatie si gramatica.