| anonim_4396 a întrebat:

Ce vrei sa devi in viata?(argumenteaza)

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Psiholog as vrea, dar cum in ziua de azi nu se prea face treaba cu psihologia...i don't know.Probabil,repet,probabil,medicina(am spus asta pentru ca eu am o pata pe meseria asta,nu in sensul bun,adica nu imi place)
As vrea psiholog pentru ca imi place psihologia,normal,adica mi se pare interesant,adica mi se pare interesant sa poti sa iti dai seama ce o sa faca un om dupa modul cum isi invarte un inel pe deget(cei care joaca poker de exemplu)si pur si simplu imi place.
Sau criminalist(Criminal Minds),adica cand ma uitam cum vorbesc,ce faceau,cum faceau,adica in primele zile cel putin facusem un fel de dependenta pentru serialul asta,si chiar vroiam sa fiu criminalist, dar eu sunt si o fire sensibila, deci iti dai seama...criminalist ar fi a 3-a optiune,dar daca devin eu criminalist, imi schimb parerea despre viata.

Bataia e intre Psihologie si Medicina(as face-o ca se castiga bine mai degraba.) sau poate ambele.(visam si noi, suntem oameniilaughing)

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu vreau sa devin nimic. Vreau doar sa plec din Romania, sa imi gasesc un loc de munca si un loc unde sa fac sport. Apoi imi doresc sa reusesc sa strang banii si sa nu devin dependent de diverse chestii.O femeie frumoasa, o casa frumoasahappy copii frumosi.Visul romanesc

| ir3al a răspuns:

Vreau sa devin profesor universitar la facultatea de medicina... Daca ma ajuta Dumnezeu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ai devenit deja ceva ce sigur iti doreai.Prevad un viitor promitator.