| Mihai118 a întrebat:

Cei care aveti Volkswagen... Mi-am cumparat de curand un Golf 4 si are cateva zgarieturi minore pe bord (in fata scaunului din dreapta) si as vrea sa stiu si eu o metoda prin care as putea sa scap de ele. Nu sunt chiar zgarieturi, mai degraba s-a degradat de la vechime... e din 2000.
Voi ce metode folositi atat pentru bord cat si pentru tapiteria de pe pavilion?
Daca aveti si alte sfaturi de intretinere, sunt bine-venite.
Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| DushulRece a răspuns:

Numai cei care au VW pot raspunde? Zgarieturile se impart in cele pe care le au VW-urile si celelalate masini, sau cum?laughing

| Mihai118 explică (pentru DushulRece):

Nu omule, am mentionat ca inainte sa postez aici am citit pe diferite forumuri ca VW-urile au pe bord un strat de vopsea care se deterioreaza in timp... de asta prefer un raspuns de la cineva care are o problema identica

| FaCeB00k a răspuns:

Cumperi o solutie care astpua zgarieturile le gasesti la Piese-Auto, costa doar 30-40 lei nu sunt sigur. Sper ca te-am ajutat.

| YouAreNotAlone a răspuns:

Du-te tata la polisharelaughing