| jastin2013 a întrebat:

Nu se mai aprinde becu de pe usa din partea dreapta la Golf 4. Inainte mergea dar acu cateva zile nu mai merge.
Si nici cel de la usa soferului si nu imi mai arata in bord ca am usa deschisa
Ce sa fac?
sfaturi!

2 răspunsuri:
| TibLion a răspuns:

1. Bateria este pe moarte.

2. Scurtcircuit.

3. (putin probabil) S-au ars becurile si trebuie inlocuite.

As recomanda vizita dealer-ului de unde ai cumparat masina sau (daca masina este second-hand) sa mergi la orice dealer autorizat Volkswagen, poate te pot ajuta ei.

| jastin2013 explică (pentru TibLion):

1. Bateria este buna.

2. Scurt circuit nu are ca daca avea nu mai mergeau nici becurile de la plafoniera

3. Becurile nu sunt arse.