| anonim_4396 a întrebat:

Cei care știți, la golf 4, cât se poate cobori mașina? Mă refer in privința băii de ulei să nu-mi frece de pământ sau acel scut de plastic e poziționat mai jos? De atinge solul?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La Golf 4 poti sparge baia si cu suspensia originala. Depinde pe unde te bagi.
Cumpara un scut metalic, sau mergi la cineva cu confectii metalice sa iti faca, apoi pune arcuri Eibach cu amortizoare clasice, pentru aspect ok si confort. Daca pui TA, devine foarte rigida.
Asteapta-te sa bata flansele noi in 1000km, asta e marea problema a arcurilor joase.

| cristimihailov a răspuns:

Ia-ti sanie si lasa golful in pace