| Boddy90 a întrebat:

Chestionarele dupa drpciv sunt exact cele de la sala dar intre timp mi-am luat si carte esentiala am citit majoritatea capitolelor chestionare dupa carte chestionare online cred ca sunt 60% pregatit sa trec la traseu acolo unde normal il platesc chiar daca stiu conducere n-am incotro

Răspuns Câştigător
| Marian_TUrcin_1993 a răspuns:

Sa-ti dau un sfat. mie mi-au trebuit 3 zile sa invat pentru sala pe care am luat-o cu 25. In primul rand trebuie sa citesti reglamentul rutier din cartea aia cu chestionare cu foarte mare atentie, Il poti citi chiar de 2 ori daca nu ai inteles din prima iar apoi faci si u 50 -100 de chestionare pe drpciv( care sunt identice cu cele de la sala. Asa am luat eu sala cu cele mai mici eforturi. Sper ca ti-am fost de ajutor!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Pe DRPCIV si e-DRPCIV.ro le gasesti la fel. Iti indica pe e-DRPCIV cand esti pregatit dupa ce parcurgi de 2 ori mediul de invatare (la realizarea chestionarelor iti apare niste ceasuri dupa ce le faci), nasol e ca ai vreo 1004 intrebari de invatat.