| anonim_4396 a întrebat:

luni dau sala pentru carnetul de conducere, si as vrea un site cu chestionare asemanatoare cu cele de la sala( nu e-drpciv ca imi cere banii dupa al treilea chestionar).Voi dupa ce site ati lucrat si ati luat sala? multumesc.

3 răspunsuri:
| knighter a răspuns:

Nu inteleg daca este o problema de gramatica dar te referi la "e-drpciv" sau la "drpciv" siteul oficial al politiei?

| knighter a răspuns:

Incearca drpciv, ai intrebarile exact ca la politie. + utilizare continua.