| Alexidq a întrebat:

Luni pe 8 dau sala, examenul de teorie pentru permis. Am citit de 3 ori legislatia si am facut de 3 ori cartea chestionarele pe 2016. Citeam un capitol din legislatie, apoi raspundeam la intrebarile din cartea cu chestionare pentru capitolul respectiv. Iau toate chestionarele cu minim 24 pe site-ul drpciv. Credeti ca sunt pregatit? Imi e tare frica sa nu o dau in bara. Voi cum ati invatat pentru sala?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti destul de pregatit, dar mai poti repeta, cel putin o data, legislatia rutiera.

| octa2021 a răspuns:

Daca pe drpciv ai luat 24 de pct, esti pregatita dar sa nu fii stresat ca risti s-a pici.
Am facut si eu pe drpciv si am laut sala cu 26 de pct.
Succes.