| vegeta a întrebat:

Cine a luat permisu care este din calarasi pentru ca vreau sa intreb si eu cate ceva despre cum e la traseu si in special de ce politisti ar trebui sa ma feresc adica sa nu dau cu ei si cu cine ar fi bine sa dau care dintre examinatori din calarasi este mai buni?

3 răspunsuri:
| skrtelmrs a răspuns:

laughing)...iti dau ei politisti, nu trebuie sa iti alegi tu, daca vrea te pica, daca dai banu nu big grin

| vegeta explică (pentru skrtelmrs):

Pai da frate asta stiam si eu ca depinde cu ce politist cazi dar daca vrei nu te prezinti si dai in alta zi cu altu nu pasta nu stiu daca o mai stiaiwinking

| ombladon a răspuns (pentru vegeta):

Da,dai in alta zi, peste doua trei saptamani, si este posibil sa iti cada tot acelasi examinator.