| Mapetzz_Crissty_1995 a întrebat:

Daca am luat traseu vineri pe 20 decembrie cad imi vine permisu?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In maxim 3 zile, 2 saptamani auzi la ala nu-l baga in seama. Miercuri ar trebui sa vina daca nu stai in capitala, pentru ca weekendul nu se lucreaza.

| suntserios a răspuns (pentru mgtow):

Surpriza... e Craciunul asa ca nici miercuri nu ii vine.

Deci la anul de acum

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

Acum altu cu 3 saptamani laughing de unde le mai scot si pe astea.

| suntserios a răspuns (pentru mgtow):

Sunt foarte curios de ce ai impresia ca miercuri adica in prima zi de Craciun o sa ii aduca cineva permisul.

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

M-am incurcat nu prea tin cont de sarbatori in general.

| MrWanted a răspuns:

De obicei la 2-3 saptamani.

| ombladon a răspuns (pentru MrWanted):

Acolo la tine la tara, poate vine in 3 saptamani dar la oras, iti vine in max o saptamana.

| Sleepybeautyisawake a răspuns:

Pai iti da dovada in acceasi zi sau dupa vreo 4 zile apoi intr-o saptamana iti vine carnetu

| Bucureșteanu_Mircea_2000 a răspuns:

Depinde de cum lucrează cei de la școală... de exemplu tata l-a luat într-o Luni și i-a venit Vineri! sper că te-am ajuat.