| Iancu_Petre_1990 a întrebat:

Cine are instalatie gpl fratelli din dedeman? sunt bune se merita astept si eu un raspuns multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca sunt turcesti.
Cele mai bune sunt italienele Landi si BRC.

| Iancu_Petre_1990 explică (pentru anonim_4396):

Am inteles stiu ca sunt mai bune dar vreau sa imi bag din dedeman cu rate fixe costa 22 de mil montare gratuita si granatie 2 ani nu ma astept ca la bani sa fie cea mai buna am vrut sa stiu daca a mai aavut cineva asa ceva nu fiu primul multumes

| JohnTuca a răspuns:

Eu montez si fratelli, acum insa dupa ce lot iti pica, insa nu au fost probleme la garantie sau ceva cu dansii. Dupa ce iese din garantie, poate doresti alte piese totusi.
Vezi aici parerea mea
http://instalatiigplconstanta.ro/blog/cea-mai-buna-instalatie-gpl/