| monstercoup a întrebat:

Cine are opel corsa C diesel 1, 3cdti? sa mi spuna si mie ce defecte are... ce se strica cel mai des cam cat consuma in oras si afara...cum trage pe linie dreapta in panta, vreau sa imi iau si eu unul si inca ma documentez multam

Răspuns Câştigător
| mog a răspuns:

Vezi ca corsa c are probleme cu aerul conditionat.

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu prea ai de ce sa iti faci probleme. Daca o vrei ca masina de zi cu zi este foarte ok. Trage bine si si in panta, pe linie dreapta logic ca altfel ar insemna ca ai probleme la directie si ti s-ar interzice circulatia cu ea pe drumurile publice cand iti faci ITP.