| AnoNyMuSeR13 a întrebat:

Salut prieteni, sunt in fata unei alegeri grele si sper ca ma puteti ajuta. Intrebarea este simpla: VW Polo, Ford Fiesta sau Opel Corsa? Ce ati alege in locul meu? Tin sa mentionez ca vreau un motor diesel si masina o voi folosi mai mult in oras.

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Pentru Design Ford Fiesta, pentru calitatea materialelor Polo, pentru tarani Corsa.

| anonymous00702 a răspuns:

Salut.

Daca o sa o folosesti mai mult timp in oras cumpara un Opel corsa cu un motor diesel nu o sa ai treaba cu morul( daca este intretinut).
Si poti gasi piese ieftine si de calitate.

Sper ca te-am ajutat.