| victor333 a întrebat:

Cine credeti ca va lua titlul anul acesta la clasa 125cc?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Eu as miza 90% pe Nicolas Terol care desii uneori da impresia ca nu mai poate continua cand se simte amenintat izbugneste ca un vulcan. Mi se pare unul dintre cei mai complecsi piloti din toate punctele de vedere. Isi cunoaste motocicleta, isi cunoaste limitele, se adpteaza la orice situatie pe orice circuit foarte usor, nu cred ca va avea sanse nici macar Zarco sa ii sufle titlul!

| rossi46 a răspuns:

Nicolas Terol are prima sansa chiar daca a mai slabit ritmul in ultimele curse. Cand se va simti cu adevarat amenintat, atunci va reactiona in consecinta. Zarco si Vinales au si ei o sansa buna. Mie personal imi place de Vinales chiar daca e putin necopt, promite. Ultima cursa la 125 cc din Germania a fost deadreptul superba. 2 piloti la egalitate pe primul loc, parca imi pare rau ca se desfiinteaza clasa asta incepand cu sezonul urmator.

| cristi2531 a răspuns:

Salut.Cele mai mari sanse le are Terol.El este urmat indeaproape de Zarco si Vinales, pe scurt cred totusi ca campionatul o sa fie castigat de Zarco