| LMAO a întrebat:

voi cine credeti ca ia titlul anul asta in liga1

Răspuns Câştigător
| Yppy a răspuns:

Dinamo - Are continuitate, deocamdata este pe primul loc, porneste cu prima sansa.

Rapid - Dupa revenirea lui Razvan Lucescu ne aminteste de meciurile din 2006, iar dupa eliminarea din EL se va axa mai mult pe campionat.

Vaslui - Ne-a demonstrat ca este o echipa mult superioara celorlalte in meciurile din Europa League.

| LMAO explică (pentru Yppy):

Ai sanse la funda

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Anul acesta nu-l mai ia nimeni, a fost luat de Otelul. Anul viitor ori sezonul acesta poate sa-l ia oricare dintre echipele clasate acum pe primele 6 locuri, cele mai mari sanse le au cele aflate mai sus in clasament. Numai bine!

| danni3l a răspuns:

Eu Cre d ca pana la sfarsitul campionatului Steaua isi va reveni.winking

| SDC a răspuns:

Steaua,urmata de rapid si de dinamo, 4 vaslui5u cluj6CFR cluj

| LMAO explică:

Stiti cumva de unde pot dowloada un joc WWE free?

| Vanish7 a răspuns:

Cred ca o sa castige CFR, Rapid pe 2, Dinamo pe 3, iar Steaua pe 4