| AlleXCs a întrebat:

Buna`TpU:*...Cine credeti ca ia titlul anul`asta in liga 1?

Răspuns Câştigător
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Pai dupa cum se vede asezarea in campionat la ora actuala, Dinamo porneste cu prima sansa. Are o echipa foarte buna, un atac perfect si aparerea este de asemenea excelenta. Dupa cum a demonstrat in ultimele meciuri are sanse sa ia titlul. Sa nu uitam de Rapid si CFR Cluj care si ele se bat la castigarea campionatului. Toate echipele sunt bune, dar sezonul acesta, eu zic ca Dinamo merita sa il castige, pentru ca dupa 4-5 ani de pauza, fara niciun trofeu. e ceva laughing. Deci raspuns final, Dinamo.

11 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Mioveniu'.sunt cei mai tari!rolling on the floorrolling on the floor

| AlleXCs explică (pentru a1doru):

laughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor Chiar daca i`ar cumpara pe toti jucatorii de la Real si Barcelona tot nu ar castiga campionatullaughinglaughing

| oOoRubyoOo a răspuns:

Dinamo...este si normal big grin

| AlleXCs explică:

Toti dinamovistii:Vreau si eu id`urile voastrelove strucklove strucklove struck.PlssSlove struck

| danni3l a răspuns:

Steaua e 5 dar o sa-si revina.

| Amoniac a răspuns:

Eu cred ca Steaua...chiar daca in acest moment e cam jos in campionat tongue

| LMAO a răspuns:

Nu steaua happy

| FriendsShow a răspuns:

Eu zic sa U Cluj...desi sunt dinamovist big grinhappy...dar VREAU dinamo big grin

| lifeForJesus a răspuns:

Vaslui.

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Eu cred ca Dinamo desi nu e echipa mea favorita

| Snikers02 a răspuns:

Daca Dinamo va merge la fel ei vor lua. Oricum mai este mult pana la sfarsit.