| CevaNormal a întrebat:

Cine este amator de masinile germane in special Mercedes-Benz, si ce clasa va place mai mult?

Răspuns Câştigător
| christabell a răspuns:

Masinile germane sunt cele mai tari, Mercedes va fi mai aproape de inima mea intotdeauna si imi place SL550.

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi place Mercedes Benz clasa a 170 pe benzina de 1, 4, o super masina.

| eugem35 a răspuns:

Mertanu toate clasele si camioanele

| Irina a răspuns:

Am un A170 si nu iti recomand. cu prima ocazie imi schimb masina.

| Brotacelu a răspuns:

Imi plac BMW-urile mie... au ceva special, bine ca nici mercedes-urile nu sunt prea departe happy

| lostcontrol12 a răspuns:

E-ul nou. e pur si simplu superb:X

| mistikk a răspuns:

Ammm mercedes benz c classe 180 kompresor e cea mai fitoasa masina :X

| CevaNormal explică:

Da stiu ca clasa A e cam slabuta, ma rog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt cele mai bune masini cele germane:Audi, BMW, Volkswagen, Opel si Mecedes. Mie imi place Mercedes clc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt cele mai bune masini cele germane de exempu:Audi, BMW, Volkswagen, Opel si Mecedes. Mie imi place Mercedes clc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult mercedes-urile. aproape toate clasele de la ei imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Classe este cel mai tare