| Sunnyツ a răspuns:

Crazy people we can make really good friends [ oameni nebuni, putem fi prieteni foarte buni ]
That’s why we let each other in [ de aceea ne-am dat fiecaruia o sansa ]
You beside me, I don’t have to pretend to be stronger [ daca esti langa mine, nu mai trebuie sa ma prefac puternic]
I finally belong here and I don’t feel alone anymore [ in sfarsit apartin cuiva si nu ma mai simt singur ]

You get me [ tu ma ai pe mine ]
And I get you [ si eu te am pe tine
Together there’s really nothing we can’t do [ impreuna putem face de toate ]

Ya – You get me [ da - ma ai ]
And I’m pretty sure I get you [ iar eu sunt 100% sigur ca te am pe tine ]

Du do ru ru ru

Ya
On the inside I dreamed that I was part of a crowd [ in interiorul meu visam sa fac parte dintr-o trupa ]
But on the outside I wasn’t allowed [ dara afara nu mi s-a permis ]
All I wanted is just to be where we are now [ tot ce-mi doresc este sa fiu aici ]
Ya, it’s better [ da, este mai bine ]
And I know I never feel alone anymore [ si stiu ca nu am sa ma mai simt singur vreaodata ]

...in rest toate se repeta! Sper sa intelegi. si sper ca am tradus cum trebuie, mi-am dat toata silinta.

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

- Hey, pisicuto!
Oameni nebuni putem fii foarte buni prieteni/Deaceea trebuie sa ne acordam o sansa sa ne cunoastem mai bine/Din pacate nu trebuie sa ma prefac ca sunt puternic/In sfarsit mi-am gasit locul aici/Si nu ma mai simt singur/ Ma intelegi si te inteleg/ Daca suntem impreuna nu exista lucru pe care sa nu il putem face/ Te protejez si tu ma protejezi la randu-ti/ Tu ma intelegi si sunt destul de sigur ca si eu te inteleg pe tine/ In sufletul meu visam sa fac parte din multime/ Dar de fapt nu eram singur/ Tot ce vreau e sa fiu asa cum suntem acum/ Da, e mai bine/ Si stiu ca niciodata nu voi mai fii singura/ Ma intelegi/ Si te inteleg/ Impreuna nu exista lucru pe care sa nu il putem face/ Te protejez /si eu te protejez de asemenea/ Ma intelegi/ Si sunt sigur ca si eu te inteleg/In sfarsit am si eu pe cineva/Si tu ai pe cineva caruia ii pasa de tine/ Ma intelegi/ Si te inteleg/ Impreuna nu exista lucru pe care sa nu il putem face/Te protejez /si eu te protejez de asemenea/Ma intelegi/ Si sunt sigur ca si eu te inteleg/