| vegeta a întrebat:

Cine stie cat te costa sa inscrii pe bulgari un Opel Astra G din anul 1999 si euro 2?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu stiu, dar cu siguranta nu e o mare afacere, prin comparatie cu un Astra G din 2002, euro 4.

| vegeta explică (pentru regis):

Da dar ce spui tu de astra G 2002 euro 4 la ce bani ieste ca astra g 1999 euro 2 de care am gasit eu costa 50 de mil!

| regis a răspuns (pentru vegeta):

Eu zic ca te poti incadra cu o Astra din 2002 in 2000 de euro, cu tot cu inmatriculare. Nu vei iesi cu mult mai ieftin nici cu inmatricularea pe bulgari, plus ca daca e inmatriculata pe tine nu mai ai batai de cap.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce vrei sa faci cocalarismul cu BG? daca nu iti permiti sa intretii o masina nu o mai cumpara. Oricum vezi ca nu prea mai tine treaba cu inmatriculatul in BG ca s-a pus politia tare pe controale pe masinile care nu sunt inmatriculate in Ro