| vegeta a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare vreau si eu sa-mi cumpar o masina si am gasit un opel astra g din 2000 si motoru de 1.8 si e inscris pe bulgari iar masina este la pretul de 1150 de euro si cam asta e si bugetu meu de 1000 de euro si am cautat foate multe masini pe net dar nu am gasit mai nimic sa-mi placa dar in rest mor dp astra! Acum intrebarea este cat consuma acest motor de 1.8 la acest astra si cam cat ar costa si asigurarea?

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Bah,numai raspunsuri de handicapati! analfabetilor, cum dracu luati carnetul? dati spagaaaaaaaa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si ce faci daca masina costa 1100euro si tu ai buget de 1000 euro? ca mai ai nevoie si de vreo 500-800 euro pentru inmatriculare. o sa fie extrem de complicat sa o tii pe BG iar eu m am saturat de bulgareti prin trafic.

motorul consuma in functie de cum il conduci si cum e intretinut dupa 14 ani. Insa nu exista niciun motor de 1.8 pe astrele din 2000

| btr a răspuns:

12 litri benzina

| btr a răspuns:

Ia audi a4 1999 break e albastru Costa 900 euro

| suntserios a răspuns (pentru btr):

Nu ii mai recomanda cazane de masini prietene

| btr a răspuns:

Cumpara audi a4 1999 break e albastru Costa 900 euro