| Norbert170 a întrebat:

Cine stie cum se scoate limitatorul de viteza la scuterul Keeway Hurricane?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

De ce si pentru ce sa scoti limitatorul de viteza? Vrei sa o iei la goana in viteza mare si sa faci accident si sa omori vreo victima? Nuuuu omule pentru siguranta ta si binele tau lasa-le acolo unde e si nu mai umbla sa scoti limitatorul de viteza ca te controleaza politia si cei de la RAR!

| Norbert170 explică (pentru untu):

Voiam sa il scot pentru a face naveta, nu sa omor oameni!

| untu a răspuns (pentru Norbert170):

Ehe,poti sa faci naveta si fara sa-si scoti limitatorul de viteza! Ai grija de scuterul tau ca te controleaza politia!

| Norbert170 explică (pentru untu):

Pe un drum national cred ca 45 km/h ar fi cam putin...nu crezi?

| untu a răspuns (pentru Norbert170):

Eu cred ca poti sa mergi cu viteza cam pana la 60 km/ora!