| CapitanuSemafor a întrebat:

Cine tine minte in care sezon si in ce episod Top Gear, Jeremy Clarkson demonstreaza Turbo lag-ul unu Mitsubishi Lancer Evo printr-o cursa cu o Skoda Diesel?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu stiu sigur undeva in sezonul 5 era ca sa iti scurtez cautarile dar nu retin exact episodul!

| Oana_4715 a răspuns:

Pai sincer nu stiu. Sa sti ca ma uit la emisiune si imi place foarte mult dar am niste sugestii sa iti dau.Una este sa intrii peoutube si sa cauti.A 2-a este sa intri pe site-ul lor official si sa cauti acolo si a 3-a sugestie este daca nu gasesti nici pe site nici pe youtube poti sa scrii pe google( TopGear episodul7 sezonul1 c mercedes benz cursa curange rover exemplu)