| alexro13 a întrebat:

Credeti ca exista vreo masina in Romania care sa fie fabricata in anul 2000 si sa nu fi avut pana in prezent macar o tamponare usoara? (o usa indoita sau un spoiler spart, etc)

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Normal că sunt. Sunt mulți șoferi care ies doar Duminică la grătare, când nu este trafic, sau doar la cumpărături. Când făceam practică la un service Dacia acum vreo 5 ani, a venit un moșulică la revizie cu un Logan pe care îl avea de 2 ani, dar nu făcuse cu el nici măcar 2000 de Km. Plus că mai sunt și șoferi buni, care nu lovesc pe nimeni, sau norocoși, care nu sunt loviți de nimeni.

| unknownn a răspuns:

Numa una?