| alexandraheart19 a întrebat:

Credeti ca pana la anul, in martie-mai se va mai ieftini S4?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur.

| hp8510p a răspuns:

16 milioane? unde ai vazut tu s4 cu 16 milioane? unul nou costa cel putin 2400 de lei si pretul nu va scadea niciodata sub 1800 de lei

| 0x11111051 a răspuns:

Nah S4? Unul mai ieftin nai nevoie? Doresti sa te infli in pene? Chiar n-ai pe ce dai banii? Un abonament la o sala de fitness ar fi bun!

| marinaa9 a răspuns:

Il poti lua ieftin de pe eMAG de black friday, e acusi, pe 30 noiembrie parca thinking

| rebekuta2000 a răspuns:

Eu iti spun sigur ca pana la nul se va ieftini ce putin jumatate pretul telefonului Samsung Galagy S4.Asa este cu orice telefon, atunci cand este nou este scump. Daca pana acum pretul telefonului a fost 16 milioane in putin timp se va ieftini cam la 8.:d

| Iacob_Nicu_1995 a răspuns:

Amice nu se va ieftini
o sa se scumpească nu o sa se ieftinească

| Hunterdeintrebari a răspuns:

Intra pe 999.md scrie sus android 500lei apasa pe prima aparuta si dai in jos si gasesti Samsung galaxy S4 600 lei