| Anonimul151 a întrebat:

Cu ce categorie se poate conduce un ATV pe drumurile publice?

Răspuns Câştigător
| Mihai0101 a răspuns:

Ai nevoie de categoria B

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

ATV nu se conduce pe drumurile publice indiferent ce permis ai avea.
Cite ATV-uri ai vazut tu pe sosele?

| Brizbriz a răspuns:

B1
https://acceleratie.ro/......um-public/

si nu, nu am vazut ATV-uri pe sosele, dar sunt serios nefolositoare in oras, pentru ca au 4 roti si trebuie sa respecte exact aceleasi reguli ca si masinile, iar cu o trotineta de ex. te strecori mult mai usor, mai ales ca poti trece strada prin fata masinilor pe langa trotineta pe trecerea de pietoni