| Paul_5223 a întrebat:

Cu ce model de cutie de viteze se poate inlocui cutia de viteze de golf 2 1.6 diesel simplu?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu voi gasi nici o cutie care sa se potriveasca fara modificari masive! Daca ai probleme cu ea poti gasi o alta cutie la dezmembrari la preturi destul de mici!

2 răspunsuri:
| razzvan27 a răspuns:

N-are nici un rost sa o schimbi.omori motorul happy poti incerca cu una de golf3.

| JustDoIt_3643 a răspuns:

Cu cutie de matiz din lemn de brad si schimbat-or din lemn de stejar.