| Cr7adi a întrebat:

Am un BMW 520 diesel 177 cai.Are cutie automata si cand ma duc in modul drive si accelerez mai tare parca la un moment dat merge in gol, apare un semn de exclamare pe display.E de la cutia de viteze.(nu mereu face asta), ce poate fi? E de la convertizor?

3 răspunsuri:
| Cr7adi explică:

Aparea un triunghi cu varful in jos si un semnul exclamarii portocaliu. poate este de la blocul de valve

| RazvanGRS a răspuns:

Http://www.4tuning.ro/......19915.html Uita-te aici si sunemi care iti apare ca sa imi dau seama.

| Bbbr a răspuns:

No ***! Ai incercat sa opredti DTC-ul? DTC-ul este sistemul care nu iti lasa masina sa derapeze.