| Negreanu_Stefan_1997 a întrebat:

Cum ar fi masina asta http://www.autovit.ro/volkswagen-jetta-C34546176.html tot cu km la fel la fel ca asta in 4 ani cat ar fi?

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Cu km la fel n-are cum sa fie laughing nemtalaii nu tin masina de bibelou, ei o folosesc. Preconizez ca va fi cam vreo 4-5000 euro maxim.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi suspect ca o masina din afara, veche de 6 ani sa aiba abia 100. 000km

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Asta o sa aiba cam 400.000 km peste 4-5 ani adica numa buna de casat (a se citi vandut la fraierii din est)