| ZbarMario a întrebat:

Cum deschizi ușa unei mașini daca ai încuiat-o si ai uitat cheile inauntru și n-ai cheie de rezerva? Fără să spargi geamul

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Suni sau mergi la un centru de chei, vin ei cu sculele necesare pentru a deschide usa fara paguba.
Dureaza foarte putin, cateva minute.

| Frank51 a răspuns:

Tragi de ușă pe colț, bagi o sârmă groasă și scoți cheia.

| Werrich a răspuns:

Cica se poate cu scotch, ei au reusit: https://www.youtube.com/watch?v=22zVzc1pArU

| dinaprilie a răspuns:

Exista,
Acum exista baieti care o fac legal.dnt wry

| ZbarMario explică (pentru dinaprilie):

Cum?

| dinaprilie a răspuns (pentru ZbarMario):

Cum? Dai un search

| Vântulalb a răspuns:

Cheama pe cineva din service. E mai simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui scoci pe geam si tragi

| Adrian5575 a răspuns:

Cauta pe cineva care are perna pentru deschis usa. Este o pernuță pe care o bagi in partea de sus a usii, o umflii si se departeaza usa, apoi cu un carlig agati cheile si le scoti afara (sau apesi butonul de descuiat, daca exista).

| Fabianaa a răspuns:

Era o chestie legata de ușa șoferului și cum o poți deschide fără sa o spargi. Cauta pe YouTube sau Google.