| paulmicutz a întrebat:

Cum este intretinerea la un bmw Seria 5 Model 520i, din 2004-2005 cu motor de 2197 cm3 benzina si 177 cp. Piesele ar fi ieftine sau scumpe?

3 răspunsuri:
| liviupaun a răspuns:

Destul de scump, mai bine iti iei un 520d inmatriculat deja, iar piesele sunt destul de scumpe

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand iti iei o masina veche de 10 ani, la care impozitul e peste 800 ron, asigurarile destul de mari, taxa de timbru semnificativa iar consumul undeva la 12% in oras nu cred ca ar trebui sa iti mai pui problema de piese... ca se presupune ca iti permiti sa o intretii altfel nu ai mai cumparao

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Extrem de scumpe.