| Bobby26 a întrebat:

Cum faci sa scoti flacari pe teava de esapament?

FUNDA :X

12 răspunsuri:
| goejoy a răspuns:

Pui benzina sau diesel in toba si dai foc, incearca si cu hartie...

chiar crezi ca poti realiza acest lucru de unul singur?

| Pozitivciik a răspuns:

La servis auto poti gasi 100% raspuns la toate!

| Azµre a răspuns:

Oprești motorul în mers, turat, apoi îi dai cheie.

| EddiWeed a răspuns:

Treubie sa ai motor puternic ca sa poti scoate flacari pe toba

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Pui benzina pe teava laughing

| XxRoyalxX a răspuns:

Cred ca nu vrei sa i-asa flacari pe teava de esapament.

| Iris1997 a răspuns:

Se numesc rateuri in toba si sunt datorita sistemului de turbo instalat pe motor, esti un copil de 15 ani, tu nu iti permiti un frezon la o roata dapai...

| IonutFrt a răspuns:

Te referi la NOS! Se mai intampla sa-ti iasa foc doar daca ai masina pe GPL ceea ce nu e recomandat! http://www.holley.com/Index.asp?division=NOS uite aici! Sper ca te-am ajutat! Dar vezi ca NOS-ul are o limita, si este ilegal sa umblii cu ea plina!

| Bobby26 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=-gdvbKaW1e4

adica sa scot cum scoate asta cu skylinu :)

| thisismy a răspuns:

Simplu baga lemne pe foc

| CatalinAndrei93 a răspuns:

Cel mai simplu : pe evacuare pui o bujie, un injector si un recipient/rezervor in care pui benzina. Alimentezi bujia si injectorul (le pui pe un buton, spre exemplu ) si obtii flacari garantate.