| gazaru a întrebat:

Cum imi fac si eu programare pentru examenul auto in Pitești caci la nr de telefon nu raspunde nimeni?.
Funda

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Ii suni pana raspund, le trimiti un mail daca au adresa de e-mail sau mergi pana in Pitesti

| Mihai1810 a răspuns:

Te duci cu dosarul la politie.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Daca ai luat sala ti-a aratat pe monitor sa iti alegi tu data. Vezi sa nu o ai scrisa pe dosar. Daca nu, du-te la politie cu dosarul. Succes la examen si fara emotii.

| gazaru explică:

Vreau sa dau sala si la nr de telefon de la Pitești nu raspunde nimeni. La Pitești trebuie sa ma duc acolo unde se dau examenele ca sa imi fac programare caci eu stau in Bucuresti dar am buletinul pe ARGES