| JustDolt a întrebat:

Cum pot centra roata de la bicicleta? Exista o tehnica? V-as fi recunoscator daca mi-ati da niste sfaturi. P. S. Niste clipuri ar fi bune big grin. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nokitochikushi a răspuns:

Te duci la un magazin specializat de biciclete si ceri o cheie de spite de bicicleta. apoi ea "acea cheie" are ai multe marimi de gauri si de ex http://www.youtube.com/watch?v=ucOehnexyFI&feature=related

5 răspunsuri:
| Nokitochikushi a răspuns:

Dar mai bine lasa pe cineva cu experienta sa faca asta ca faci mai rau

| heddy10 a răspuns:

Strange Butucul.laughing

| JustDolt explică:

Adica daca am facut optar laughing si vreau sa indrept spitele cu o cheie de spite.

| JustDolt explică:

Am cheie de spitebig grinstiu totul.inafara de tehnica de indreptat spitelelaughing)))

| Andrei04072 a răspuns:

Adica dupa ce strangi suruburile alea se misca sau ce?