| Georgel_Closca_1961 a întrebat:

Cum pot sa fac o cheie auto? Singura cheie care am avut-o am pierdut-o.

1 răspuns:
| banud a răspuns:

Prima data trebuie sa deschizi masina si daca e incuiata trebuie sa deschizi cumva capota sa iei bornele dela baterie jos cand le pui inapoi masina se deschide singuta apoi mergi la un magazin auto daca e cu inchidere centralizata cumperi chieia si iti mai da un aparat micut in care e cipu ala are o mufa care vine bagata la un cablu sub bord la mine e in spate la sigurante la tine nu stiu sigur unde e da le explici lor ce s-a intamplat si ei te ajuta si eu am patit-o am pierdut chieia si am avut noroc ca cipu din chieia mea era lipit in bord. In fine mult noroc!