| Eu89Singurul a întrebat:

Pentru geamuri fumurii trebuie sa ai omologare RAR?

Răspuns Câştigător
| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Nu e obligatoriu. Eu de exemplu mi le-am infoliat acasă. Stiu pe cineva care a fost prin de cei de la rar si nu avea folii omologate si doar l-a pus sa le dea jos atunci in rest nu i-a facut nimic. Sfatul meu e sa nu le ai asa închise mai ales in fata, dar nici in spate sa nu fie aproape nergrewinking

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Ar trebui trecute in actele masinii!

| Darcos a răspuns:

Salut!

Nu trebuie.Eu asa stiu...

Sper ca te-am ajutat! Bafta!
Funda?

| Mariussss14 a răspuns:

Nu trebuie

| popavlm a răspuns:

Pentru orice fel de modificare a opacitatii facuta la geamurile autovehiculului trebuie omologare...

| Mitza91 a răspuns:

Se gasesc folii omologate de RAR. daca nu sunt omologate te opreste si te pune sa de dai jos atat.