| anonim_4396 a întrebat:

De mai mult timp am geamuri fumurii și pe fata, urmează sa plec cu mașina din tara, credeți ca vor fi probleme din cauza asta la vama?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La vama nu ii pasa nimănui ca nu ai ei competente din astea, problema e când te oprește politia.

| Hammurabi a răspuns:

Cine te împiedică să treci vama cu geamurile lăsate?
S-a făcut deja cald.

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Bine zis, nici nu m-am gandit la asta pana acum, asta voi face, sa traiesti!

| QElenaBoghiu a răspuns:

Trebuie să fie omologate

| anonim_4396 explică (pentru QElenaBoghiu):

Pe spate si luneta am omoloagre, pe fata nu iti da omologare sub nici o forma, pentru ca e lege in care scrie cat trebuie sa fie transparenta minima...