| bogdytzu a întrebat:

Cum reglez farul din stanga (in afara de motoras si setarea din rotita de la interior) la o skoda octavia 1 ca bate jos! FUNDA

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Poti sa misti din suruburi dar mai bine te duci in service si le faci cu un aparat de reglare a farurilor pentru ca altfel vei avea probleme cu politia ca bate prea jos si nu ai vizibilitate sau daca bate prea sus orbesti ceilalti participanti la trafic si amenzile sunt extrem de mari, uriase! O alta problema este la ITP, nu vei lua in veci ITP-ul daca nu sunt reglate ca la carte!

Răspuns utilizator avertizat