| anonim_4396 a întrebat:

Cum sau unde pot afla raspunsurile la intrebarile de teste online de pe www.drpciv.ro.ma deranjeaza ca nu pot afla nicicum raspunsurile la niste intrebari datorita faptului calaultima intrebare nici nu poti afla daca ai raspuns corect sau nu (intrebarea 26)

6 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Nu poti.
Singura sansa ar fi sa cauti intrebarea la google.
Poate primesti raspunsul, sau poate dai peste site-uri cu chestionare, ce-ti zice si raspunsul corect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va merge drpciv.ro? crying?! mie nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu reusesc sa intru la intrebari cum sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine ma deranjeaza ca nu arata unde ai gresit

| bucurvlad28 a răspuns:

Pai nu cred ca poti face ceva ca sa poti aflaa direct raspunsurile, A da si nu merge decat pe internet explorer

| asasinu a răspuns:

Eu nu gasesc intrebarile de chestionar