| ghinionist a întrebat:

De ce nu imi apar raspunsurile? Sunt unele care au depasit deja 24 de ore! Scriem degeaba aici si doar unora li se accepta raspunsurile? Ieri de ex. o intrebare a aparut din partea aceluiasi utilizator, de 3 ori pe site, cine modereaza aceste intrebari? Poate atunci cand imi va fi aprobata intrebarea, cineva va citi si intrebarile trimise prin Contact si o sa primesc si un raspuns!

Răspuns Câştigător
| RetroX a răspuns:

Aceasi problema am avut-o si eu! happy
Eram nou pe site, si am dat raspunsuri in weekend cand cei care administreaza site-ul sunt in timpul lor liber!
Cel mai tarziu maine dimineata iti vor fi aprobate raspunsurile!

P. S: dupa ce vei da mai multe raspunsuri, iti vor fi aprobate automat!winking

3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Exact 30 sunt. Doar ca e weekend si Raluca nu lucreaza in weekend. Intra totusi cand are timp ca sa ne mai rezolve din doleante tongue
Shin.

| BUBULINA a răspuns:

Exact 30 de raspunsur vor fi verificate
dupa ce vri depasi nr asta de 30 de raspunsuri vor fi postate imediat
ai rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti nou pe site. Nu mai stiu exact numarul de raspunsuri pe care trebuie sa le dai pentru ca sa fie aprobate automatthinking Cred ca 30tongue