| AgruptiS7 a întrebat:

Cum se numeste tunning-ul ala cu numere de inmatriculare pe aripa la masina?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tuningul*
Cred ca te referi la colantarea "sticker bomb", care contine mai multe imagini suprapuse. Se foloseste cel mai mult la stilul "Stance", cam cel mai la moda acum, cel putin in Romania.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Taxi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Numere de inmatriculare pe aripa?

| Scatty a răspuns:

Poate te referi la numarul de inmatriculare care nu este pus pe mijlocul bari. Nu cred ca este tuning. Unele masini au suportul pentru numar pe o parte depinde de masina.In caz ca nu te referi la asta ....scz big grin