| bogdanworld a întrebat:

Cum se poate ajunge pe autostrada Bucuresti-Ploiesti din Bucuresti? Merci

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Mergi pe Soseaua de centura pana la Lindab cand vi dinspre Scoala Americana, dispre AMCKART si ce mai e pe acolo si cu 100 de metrii pana sa ajungi la lindab faci stanga si intri imediat pe A3.

O alta ruta din centru este pe Calea Mosilor, Soseaua Colentina, Soseaua Andronache, Bulevardul Eroilor si la intersectia cu Soseaua de Centura faci stanga chiar pe centura si dupa 3-4 minute de mers ai indicator sa faci la dreapta pentru A3 Bucuresti-Ploiesti!

| Gmcc a răspuns:

De la Cora drept in fata!