| Johnny11 a întrebat:

Cum se regleaza ceasul de bord (ora) la VW Passat?

Răspuns Câştigător
| kllass a răspuns:

La Audi ai doua butoane in bord.Trebuie sa tragi de cel din stinga si ceasul incepe sa clipeasca.Tot din buton dai stinga dreapta sa reglezi ora, cind ai reglat-o tragi iar de buton si treci la minute si tot asa pina ai reglat totul.Cred ca la vw e aceiasi mincare de peste.

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ai un buton la bord si inca unu pe ala de la stergator... De prin alea am schimbat eu la un golf4

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Passat probabil ca nu vezi butoanele pentru reglat ceasul, asta fiindca nu exista. Sunt doar doua gaurele in care trebuie sa introduci ceva subtire si sa apesi. Vorbesc despre Passat 1. 9 tdi din '95.

| Johnny11 explică:

Gata, va multumesc, am rezolvat problema

| SasSorin a răspuns:

Cum se regleaza ceasul la volswagan pasat 2006