| NonZarek a întrebat:

Cum trebuie sa ma pregătesc pentru examenul auto? (sala).
Trebuie sa învăț toată cartea aceea groasa sau doar anumite categorii?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Faci chestionarele de pe DRPCIV categoria B, parca erau 44-45 de chestionare in total unde cuprinde tot, ai si mediu de invatare, ai si teoria acolo. Inca un pont, intrebarile de la chestionarele de pe net pica si la examen numai ca sunt formulate altfel dar inseamna acelasi lucru.

| LoveSleep a răspuns:

Care carte groasa?
N-are cum sa fie groasa. Poate doar daca o ai de 15/15cm.

| DaniTDCI a răspuns:

Citesti cartea macar odata, faci mediu de invatare iar apoi atatea chestionare sa faci pana le iei cu 25/26

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă chestionare si fă cursul de legislație pe care il dispune școala auto.