| Gangsta4Life a întrebat:

Ce carti trebuie sa invat pentru examenul auto pentru toate gradele?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prea devreme acum sa inveti, o sa iti dea o carte pentru B si alta pentru C+D. Mai ales sa fii cu ochi in 4 pentru ca o sa te fraiereasca la orele de conducere si daca nu le zici nimic dai bani de pomana, eu acum am de dat inca 18 ore la remorca pentru ca incerca instructoru sa ma fraiereasca dar nu i-a mers deloc faza.

| pioneeraudio a răspuns:

Salut. cand mergi sa te inscri la scoala de soferi. ei iti vor arata ce carti trebuie sa iti cumperi. fiecare scoala. prefera alta carte. nu are rost sa iti cumperi tu carte si ei sa prefere alta editura! funda?

| Gangsta4Life explică (pentru pioneeraudio):

Am 16 ani dar vreau de acum sa ma apuc sa invat...

| pioneeraudio a răspuns (pentru Gangsta4Life):

Pai:
1: te gandesti la ce scoala de soferi vrei sa mergi!
2: mergi la scoala, intrebi de ce carti ai nevoie pentru toate gradele. si ei iti vor spune editura si posibil poti sa o cumperi si de la ei. asa edituri nu pot sa-ti spun fiindca nu stiu ce carti foloseste scoala la care vrei sa mergi. bafta