| JohNNy7200 a întrebat:

Da..pai nu prea se incadreaza perfect in aceasta categorie, dar totusi alta pentru biciclete sincer nu am vazut.
Mi-am cumparat recent (4-5 zile) o bicicleta DHS din CORA. Aseara am observat ca atunci cand merg pe ea scartaie destul de tare, adica nu este ceva discret. Sunetul se aude de undeva..."din cadru" adica nu de la frane. etc. Aveti idee de la ce ar putea 'porni' acest scartait?

Răspuns Câştigător
| TheRares99 a răspuns:

De la suspensii.Trebuie sa le ungi cu vazelinahappySi aia din spate si aia din fatahappyDar mai mult aia din spate.

2 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Cred ca e suspensia spate aia cu arc pentru ca cand o ei noua nu e unsa la suspensi pune si ungeo bine

| JohNNy7200 explică:

Da, suspensia de pe spate era. Multumesc frumos!