| alexro13 a întrebat:

Daca aduc o masina din strainatate in cat timp pot face cat mai repede inmatricularea pe RO? cat timp dureaza?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde in ce oras esti. In Bucuresti dureaza mai putin, poti face totul in 3 zile daca te duci cu un pachet de cafea sau o sticla de whiskey nu mai mult, daca esti din provincie 7-10 zile dar asta daca iesi ok la rar si nu necesita alte reparatii!

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Depinde cat de repede iti faci programare la RAR sau pana la inmatriculare poti sa mergi la politie sa iti dea numere rosii.

| Georgestaff08 a răspuns:

Depinde cat de repede faci programarea cat dureaza sau poti sa te duci la politie si tio face mai repede