| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut scoala in Pitesti, am luat sala tot in Pitesti, mi-a aparut sa ma programez pentru oras, era Pitesti peste vreo 3 luni iar Curtea de Arges in 3 saptamani, trebuie sa imi gasesc masina acolo sau pot face tot pe masina pe care am facut la Pitesti?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scoala de conducere trebuie sa-ti asigure masina pentru examen. Daca exista scoala de conducere si in Curtea de Arges poti sa inchiriezi o masina de acolo.