| sasaleo123 a întrebat:

Daca am scapat de o masina si am ramas cu talonul si alte acte este vreo problema daca le vand?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa vinzi actele masinii?
cine si de ce le-ar cumpara?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde cum "ai scapat" de masina.
Clienti la acte auto nu vei avea, decat daca sunt pentru vreun X6 2020, bune de acoperit o furatura.
Daca ti-ai dat masina fara acte, pregateste-te sa platesti impozit in continuare la ea. Vei plati bani la un centru remat, ca sa iti dea acte false cum ca le-ai fi predat masina, ca sa nu mai platesti impozit.
Nici vorba sa "le vinzi".

| IceRope a răspuns:

Mama proștilor e mereu gravidă.

| ReddY25 a răspuns:

Da-le pe foc bro

regis
| regis a răspuns:

Daca doar le vinzi nu e o mare problema.
Insa nu cred ca un potential cumparator le-ar tine intr-o vitrina, ci probabil le-ar utiliza in scopuri infractionale, tu devenind astfel complice.